16 травня 2023 року під час тижня циклової комісії інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін  учасники ІТ гуртка  провели у коледжі цифрове прибирання.

До заходу приєдналися здобувачі освіти 1-4 курсів.

Гуртківці закликали коледжанців   до нової щоденної  екозвички – цифрового прибирання, яка заощадить використання електроенергії, зменшить викиди парникових газів та позитивно вплине на економічні вигоди кожної родини.

Адже щороку розсилається близько 62 трильйонів спам-листів, що потребує використання 33 млрд одиниць електроенергії й призводить до викиду 20 млн тонн CO2. Під час надсилання мільярда спам-листів витрачається стільки ж парникових газів, як від роботи 3 мільйонів автомобілів.  Окрім цього, усі невикористовувані файли, програми, спам-листи, засмічені хмарні сховища у кінцевому ланцюгові стають джерелом вуглекислого газу, що виділяється в атмосферу.

Майбутні ІТ фахівці розповіли, що робити таке прибирання варто регулярно, для збереження об’єму пам’яті ваших пристроїв або хмарних накопичувачів та зменшення навантаження на навколишнє середовище.


 

Залиште коментар